Güngören Mercedes Servis

Güngören Mercedes Servis

Güngören Mercedes servisi, İstanbul Güngören içerisinde bulunan ve aracın ihtiyaç duyduğu iç dış bakım ve onarımından sorumlu yetkili servistir. Servis içerisinde araca baştan sona ayrıntılı bir şekilde bakılmaktadır. Bunların yanında;

Aracın ihtiyaç duyduğu ayrıntılı bakımlar ve onarımlar yapılmaktadır. Bunun yanında araca, oto aksesuar da takılmaktadır. 

Güngören Mercedes Servis

Güngören Mercedes Servis Ücretleri

Güngören Mercedes Servis Ücretleri

Oto servis, içerisinde pek çok hizmetin verildiği bir araç merkezidir. Araçlar, servise birçok nedene bağlı olarak gelmektedir. Her araç aynı sebeple firmaya gelmemektedir. Durum böyle olunca her araca aynı ücreti vermek doğru olmayacaktır.  Aracın, serviste aldığı işlem doğrultusunda fiyat belirtilmektedir.

Servis, araca gerekli bakımları yapmadan bir fiyat belirtmez. Öncelikli olarak aracın servise geliş sebebi bilinmeli ve ardından alması gereken onarımlar belirlenmelidir. Yapılması gereken tespit aşamalarının ardından araç sahibine ayrıntılı bilgiler verilmektedir.

Güngören Mercedes Servis Ücretleri

Güngören Mercedes Yedek Parça

Güngören Mercedes Yedek Parça

Yedek parça, aracın hasar gören veya değiştirilmesi gereken parçanın yerine takılmaktadır. Yedek parça, sadece bir bölümden oluşmamaktadır. Kaporta, tampon, kapı vb araç parçalarına verilen genel isim yedek parçadır. Konu ile ilgili dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Yedek parça ihtiyaç için takılacaksa orijinal olmalıdır. Firma standartlarının belirlediği özellikleri taşımayan yedek parça alınmamalıdır. Çünkü araç satış esnasında yedek parça yüzünden değer kaybetmektedir. Süs için takılacak yedek parçanın aracın performansını etkilemeyecek şekilde takılması gerekir. Yedek parçanın yanlış takılması, uyumsuz parçaların birleşmesi aracın düzgün çalışmasına engel olan durumlar arasındadır. 

Güngören Mercedes Yedek Parça

En Yakın Mercedes Servis

En Yakın Mercedes Servis

Yeni teknoloji araçların, mekanik bakımları ustalık gerektirmektedir. Özellikle elektrikli araçlara uygulanan bakım ve onarımlar, yeterli uzmanlık olmadan gerçekleşirse araç sahibine olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Aracın, herhangi bir arıza anında güvenilir olmayan bir servise bırakılması olumsuz durumlardan etkilenmeye sebep olacaktır. Bu gibi durumlar göz önüne alındığı zaman aracın servise  ihtiyaç duyduğu anlarda, en yakın Mercedes servisine götürülmesi çözüm bulma konusunda araç sahibine kolaylık sağlayacaktır.

En Yakın Mercedes Servis