Güngören oto sanayi Sitesi

Güngören oto sanayi Sitesi

Bağcılar içerisinde yer alan Güngören oto sanayi, araçların bakım, onarım ve değişimlerinden sorumlu araç bakım servisidir. Servis, İstanbul’da merkezi bir konumda bulunmaktadır. Müşteriler için oluşturulmuş usta sertifikalı ve alanında eğitimli kadro ile hızlı bir sürede doğru hizmeti sağlamak adına Güngören oto sanayi, 7/24 hizmet vermektedir.
Servis içerisinde son teknoloji ekipmanlar ile oluşturulmuş pek çok bölüm vardır. Bu bölümler;

 1. Lastik mağazası
 2. Kaporta bakım
 3. Motor ve akü
 4. Elektrik bakım
 5. Fren ve şanzıman
 6. Egzoz
 Oto Lastik
Lastik, araçların çalışması için gerekli temel elementlerden biridir. Bu bölümün kendine has özellikleri ve onarımları vardır. Güngören oto sanayi servisinde lastik bölümünde çalışan alanında uzman ekipler ile hizmet durmaksızın devam etmektedir.
 • Lastik değişimi
 • Lastik onarımı

Güngören oto sanayi Sitesi

Motor Bölümü

Motor Bölümü

Güngören oto sanayi içerisinde araçların motor bakımı için oluşturulmuş bir onarım ünitesi vardır. Dizel veya benzinli araçların motorlarında meydana gelen hasarların tümüne ayrıntılı olarak bakım hizmeti verilmektedir.
Yakıt türü fark etmeksizin, her aracın kış veya yaz başlarında bir defada olsa periyodik bakım alması ve özellikle motor bakımlarının aksatılmasından yapılması gerekir.

Dizel araçların motor bakımları; 15.000 km baz alınarak yapılmaktadır.
Benzinli araçların motor bakımları; 10.000 km baz alınarak yapılmaktadır.

Akü Bakımı

Akü, araç için gerekli olan enerji kaynağını oluşturan motor bölümüdür. Akü sayesinde araç enerji sağlamakta ve hız kazanmaktadır. Bir araçta aküden kaynaklı bir sorun olduğunda telafisi olmayan sorunlar yaşanabilmektedir. Servis yetkilileri bu tarz durumlarda aküyü onarıma sokmak yerine değiştirmektedir.

Güngören oto sanayi içerisinde, alanında uzman yetkililer aracılığıyla akü ile ilgili her türlü hizmet, kalite standartları içerisinde araç sahiplerine sunulmaktadır.

Egzoz Emisyon Ölçümleri

Güngören oto sanayi servisinin diğer servislerden farkı, pek çok araç hizmetini ulaşılabilir kılmasıdır. Bu hizmetlerden biri de egzoz emisyon ölçümleridir. Araçların alması gereken ve hava kirliliği oluşturduğu bilinen egzoz gazlarının denetimi her araç için zorunlu kılınmıştır. Egzoz emisyon ölçümleri yaptırmayan araç sahipleri cezai yaptırımlarla karşılaşmaktadır.
Bu anlamda egzoz emisyon ölçümleri için zorunlu tutulan bu bakımlar Güngören oto sanayi içerisinde araçlara sunulmaktadır. Güngören Oto Yedek Parça, Araba Parçaları, Araba Yedek Parça işlemleriniz için servisimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Motor Bölümü

Güngören Oto Sanayi Oto Servisleri

Güngören Oto Sanayi Oto Servisleri

Güngören oto sanayi servisleri üzerine yoğun bir arayış söz konusudur. Bunun temel nedeni ise bu çerçevede hizmet sunan firmaların sayıca fazla olmasıdır. Bu durumun en doğal sonucu, araç sahiplerinin Güngören oto sanayi servisi seçerken güven problemi yaşamasıdır. bu problemin ortadan kaldırılması, servisin güvenilir olup olmadığının anlaşılması için izlenmesi gereken yollar ve dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur. Peki Güngören oto sanayi en iyileri hangi servislerdir?
 

Güngören Oto Sanayi Oto Servisleri

Güngören Oto Sanayi En İyileri

Güngören Oto Sanayi En İyileri

Güngören oto sanayi en iyileri üzerine araştırma yapan kişilerin şuna bakmaları gereklidir;
 
 • Servis yetkili mi?
 • Hizmetleri garanti kapsamında mı?
 • Kaç yıldır bu hizmeti sunuyor?
 • Bünyesinde çalışanlar için belirlediği hizmet standartları nelerdir?
   
Bu bilgiler nezdinde şunu söylemek mümkündür; Akkaya Otomotiv Bosch Car Service, “Bosch Car Service” ailesinin bir parçası olarak yetkili bayi kapsamında hizmet sunar. Hizmetleri garanti kapsamında yer alır ve araç değerini düşürmez. Yılların verdiği deneyimle sunduğu hizmetlerini, aynı şekilde deneyimli ve donanımlı olan teknisyenleri vasıtasıyla yürütür. 
 

Güngören Oto Sanayi En İyileri