Vale
Diğer Hizmetler

Vale

Yaşadığımız çağın hız ile orantılı ilerlediği günümüzde, zaman kavramı insanlar için hayli önemli bir konuma geldi. Gündelik hayatta bireylerin birçok etkenle uğraşması, kendilerine daha fazla zaman ayırabilmek adına birtakım çözümlere ve uygulamalara ihtiyaç duydu. Vale mesleği de bu ihtiyaçlar doğrultusunda meydana gelmiş bir hizmet türüdür. Özellikle oto bakımı sektöründe bu hizmet sık ve verimli olarak sunulmaktadır.

Peki valenin sunduğu hizmet ve sağladığı kolaylıklar nelerdir? Vale hizmetleri günümüzde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Oto Servis Vale Hizmeti ihtiyacınız olduğundan aracınızı adresinizden alır ve periyodik servis bitimi sürecinde tekrar aracınızı adresinize getirir. Bu sayede sürücüler kendilerine vakit ayırabilmiş olurlar. Ayrıca valeler servis bakımı boyunca sizlere telefon yoluyla bilgi akışı sağlarlar.

Neden Vale Hizmeti?

Zaman kavramının çok büyük öneme sahip olduğu bu çağda sürücüler genellikle araba bakımı işlerinde, kullandıkları araçlar hangi model olursa olsun vale hizmetlerini kullanma yoluna gidiyor.
Otomobil bakımı sektöründe araçlarınızı emanet edebileceğin valeler, işlerinde oldukça deneyimli olması gerekir. Özellikle trafikte sürüş becerileri ileri seviyede olmalıdır. Akkaya Otomotiv servisi bu hizmeti müşterilerine sağlarken bünyesinde bulundurduğu valeler ile ilgili birçok kritere sahiptir. Örneğin vale seçimlerinde minimum 4 yıllık ehliyet sahibi olması ve trafikte aktif olarak araç kullanmış olması gerekir. Ayrıca Akkaya Otomotiv  servisi bünyesine bir vale katmadan önce o kişiyi birçok sürüş testinden geçirir.
Otomobil bakımı yaptırırken daha büyük kaza ve hasarlara sebep vermemek adına vale hizmeti alacağınız servisin profesyonel bir işletme olup olmadığına muhakkak dikkat etmelisiniz.
Bu hizmet ülkemizde ilk başladığında maliyet bakımından hayli yüksekti. Fakat zaman içerisinde bu hizmetin yaygınlaşması ve rekabetin git giderek artmış olması her bütçeden araç sahiplerinin kolaylıkla ulaşabileceği bir hale geldi. Artık sürücüler minimum maliyetlere maksimum zaman kazanıyorlar.
Ayrıca vale hizmetinden faydalanmak isteyenler araçlarını diledikleri yere bıraktırma şansına da sahip. Son ana kadar da adres değişikliği yapabiliyorlar.
Oto bakımı sektöründe lider konumda olan Akkaya Otomotiv servisi, aynı şekilde vale hizmeti sektöründe de müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Siz de sorunsuz ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Konular

Motor Yağı Değişim Süresi

Motor Yağı Değişim Süresi

Motor yağı doğrudan aracınızın performansını etkileyecek şekilde motor içerisi temizliği ve soğutma fonksiyonlarını yerine getirmektedir. Aracınızın kalbi olan motor bölümünün randımanlı biçimde çalışması için motor yağı değişimi önerilen süreler içerisinde gerçekleştirilmelidir.

Rehbere git

Güngören Oto Sanayi

Bağcılar içerisinde yer alan Güngören oto sanayi, araçların bakım, onarım ve değişimlerinden sorumlu araç bakım servisidir. Servis, İstanbul’da merkezi bir konumda bulunmaktadır. Müşteriler için oluşturulmuş usta sertifikalı ve alanında eğitimli kadro ile hızlı bir sürede doğru hizmeti sağlamak adına Güngören oto sanayi, 7/24 hizmet vermektedir.

Rehbere git
Güngören Oto Sanayi
Araç lastik tamiri nasıl yapılır?

Araç lastik tamiri nasıl yapılır?

Geçmişte lastik patlamasını yolda kalarak öğrenebiliyorken artık günümüzde üretilmiş yeni nesil teknolojiye sahip araçlar sayesinde, araç basıncının azaldığını veya söndüğünü sensörler sayesinde öğrenebiliyoruz.

Rehbere git

Güvenli Sürüş! Takip Mesafesi Nedir? Neden Önemlidir?

Güvenli sürüş içinde dikkat edilmesi gereken birçok durum vardır. Bu durumlardan biri de takip mesafesidir. Takip mesafesinin düzgün bir şekilde ayarlanmadığı durumlarda sonu ölümle biten kazalar meydana gelebilmektedir.

Rehbere git
Güvenli Sürüş! Takip Mesafesi Nedir? Neden Önemlidir?