Güngören Opel Servisi

Güngören Opel Servisi

İlk günkü performansı ile çalışmaya devam eden, güvenli, sağlıklı ve konfor dolu araçlara sahip olmak hayal değildir. Akkaya Otomotiv Güngören Opel servisi hizmeti ile araç sağlığınızın ve performansınızın iyileştirilmesi mümkündür. Hizmet kapsamında yer alan detaylar ise aşağıda verildiği gibidir.

Güngören Opel Servisi

Güngören Opel Servis Ne Yapar?

Güngören Opel Servis Ne Yapar?

Akkaya Otomotiv Güngören Opel servisi, öncelikle aracınız için gerekli olan periyodik bakımları gerçekleştirir. Bu periyodik bakımlar sayesinde hem araçlarınızda var olan sorunlar tespit edilip giderilir, hem de yeni sorunların ortaya çıkması önlenir. Periyodik bakım kapsamında sunulan işlemler ise aşağıda verildiği şekilde ele alınabilir;

 1. Motor bakımı ve tamiri, Güngören Opel oto servis hizmeti kapsamında gerçekleştirilen en temel işlemdir. Bunun temel nedeni, her işlemin kendi içerisinde ayrı bir öneme sahip olmasına karşılık, bu işlemin sahip olduğu önemin daha fazla olmasıdır. Çünkü motor, aracın diğer bütün aksamları ile doğrudan ya da dolaylı olarak bir etkileşim içerisindedir.
 2. Motor yağı bakımı ve değişimi, Güngören Opel periyodik bakım servisi kapsamında izlenen bir diğer adımdır. Motor ne kadar sağlıklı olursa olsun, yağ konusunda sorun yaşandığı sürece araç gerekli olan performans seviyesine sahip olamayacaktır. Bu sebeple hem motor yağının ideal seviyede olması hem de söz konusu yağın temiz olması gereklidir.
 3. Güngören Opel oto bakım servisi kapsamında yağın temiz kalması için atılan bir adım vardır. o da motor yağı filtresi değişimidir. Filtrenin temel işlevi, söz konusu yağın temiz kalmasını sağlamaktır. Aksi durumda yağ içerisine kir, toz ya da katı cisimler girecek bu ise motorun tıkanmasını beraberinde getirecektir.
 4. Güngören Opel bakım servisi kapsamında sunulan bir diğer filtre değişimi, klima filtresi değişimidir. Bu sayede hem klimanın koku yapması önlenecek, hem dışarıdaki olumsuz şartlar araç içerisine alınmayacaktır.

Güngören Opel Servis Ne Yapar?

Neden Akkaya Otomotiv Güngören Opel Servisi?

Neden Akkaya Otomotiv Güngören Opel Servisi?

Şeffaf çalışma koşulları, son derece modern ve ferah servisleri ile hizmet sunan Akkaya Otomotiv, gerek işlemlerinde gerekse de iletişiminde profesyonelliğe önem göstermektedir. Gerek marka gerekse de model çerçevesinde özelleştirilmiş hizmet sunulması bunun göstergesidir. Güngören Opel servisi kapsamında hizmet sunulan modellerin bir kısmı şu şekildedir;

 • Adam.
 • Astra.
 • Corsa.
 • Combo.
 • Crossland.
 • Grandland X.
 • Insignia.
 • Mokka.

Neden Akkaya Otomotiv Güngören Opel Servisi?