Güngören Ford Servisi

Güngören Ford Servisi

Günümüzde sürüş güvenliğini tehdit eden en büyük sorun araç bakımı ve onarımı işleminin aksatılmasındır. Bakımları yapılmamış bir aracın kaza ve arıza olasılığı, bakımları yapılmış bir araca oranla çok daha yüksektir. Ayrıca bakımların aksatılması sadece araç sahipleri için değil, aynı zamanda trafikteki diğer sürücülerin de güvenliğine tehdit oluşturur.

İleride yaşanması muhtemel büyük sorunların önüne geçmek için, erkenden küçük çaplı arızaları tespit etmek, oto onarımı servislerinin yararlarından biridir. Fakat bu arızaların tespiti her marka ve modelde farklılık gösteren bir parametreye sahiptir. Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de en çok kullanılan markalardan biri olan Ford, servis konusunda sürücüler tarafından oldukça merak ediliyor. Bu yazı sürücülere, Güngören Ford servisi konusunda detaylı bilgi sunuyor.

Güngören semtinde birçok araç bakımı hizmeti sağlayan özel servisler mevcut. Fakat bu servislerin tüm araç marka ve modellerine hâkim olması mümkün değil. Örneğin biz özel servis, Ford Fiesta araç servisi konusunda donanıma sahipken Focus model bir aracı tamir edebilecek deneyime sahip olamayabiliyor.

Bu yüzden Güngören Ford Servisi konusunda markanın tüm modellerine tamamen hâkim olan ve üretici firma tarafından özel eğitimler almış personelleriyle hizmet sağlayan Akkaya Bosch Car servisi, bölgenin lider konumda olmaya devam ediyor.

Güngören Ford Servisi

Ford Yetkili Servis Avantajları.

Ford Yetkili Servis Avantajları.

Yetkili servislerden hizmet almanın sürücülere sağladığı birçok fayda mevcut. Bunlardan bazıları şu şekilde listelenebilir:

  • Araç üzerinde yapılan işçilik en iyi seviyede olur. Çünkü teknikerler o markanın üreticisi tarafından özel eğitime sahiptir.
  • İşlem esnasında değişen parçaların yerine orijinal parça kullanıldığı için aracın garantisi kesinlikle bozulmaz.
  • Araç onarımı esnasında araçlar güvenilir bir garajda durur. Bu da araç sahiplerinin güven kaygısını ortadan kaldırır.
  • Özel servise oranla yetkili servisler biraz daha maliyetli olabilir. Fakat ileride yaşanması muhtemelen birçok büyük maliyetli sorunlar önlendiği düşünüldüğünde bu fiyat farkı sürücü için aslında bir tür kârdır.
  • Hizmetten sonra yaşanabilecek her türlü sorun ve problem için muhatap bulabileceğiniz bir iletişim mekanizmasına sahiptir.
 
Akkaya Bosch Car Servisi tüm bu avantajlı ayrıcalıkları müşterilerine sunmaya devam ediyor. Akkaya Bosch Car servisinde oto bakımı hizmeti alarak, orijinal yedek parça ve titiz işçilik imkanına sahip olabilirsiniz. Güngören Ford Yetkili Servisimizde B-Max, C-Max , Escort , Fiesta , Focus , Fusion, Grand C-Max , Ka , Mondeo , Mustang, S-Max , Taunus, EcoSport , Edge , Explorer , Kuga, Puma, Ranger Raptor olmak üzere her modele çalışma uygulanmıştır.

Ford Yetkili Servis Avantajları.