Güngören Bmw Oto Servisi

Güngören Bmw Oto Servisi

Güngören BMW servis, İstanbul Güngören araç bakım’de yer alan ve aracın her türlü iç dış bakım hizmetlerinden sorumlu olan yetkili firmadır. Servis ile araç pek çok bakım ve onarım hizmeti alabilmektedir. Servisin içerisinde yer alan bakımlar aşağıda verildiği şekildedir;

  • Lastik değişimi
  • Elektrik aksanı
  • Motor
  • Akü
  • Bahar bakımı
  • Periyodik bakımı
  • Kış bakımı
  • Mekanik bakım
Serviste bu işlemlerin dışında oto aksesuar takma ve yedek parça hizmeti de mevcuttur. 

Güngören Bmw Oto Servisi

Güngören BMW Oto Servis Ücreti

Güngören BMW Oto Servis Ücreti

Güngören BMW oto servis, aracı her alanda tarayan ve bakım yapan yetkili servistir. Servis içinde aracın ihtiyacını gidermek için gerekli her bölüm vardır. Bu bölümler kendi içerisinde yetkin eleman ve ekipmana sahiptir. Durum böyle olunca bu farklılaşma fiyat konusunda da yaşanmaktadır. Örneğin; servise periyodik bakım yaptırmak için bir araç geldi. Araca gerekli bakımlar yapıldı. Ve araçta birkaç arıza olduğu tespit edildi. Bu durumda araç sahibi ile görüşülür ve araç onarım kısmına götürülür.

Araçta çıkan arızaların ne olduğu bilinmeden ayrıntılı bakım yapılmadan araç hakkında alınacak ücret bilinemez. Servis, aracı incelemeden herhangi bir ücret konuşmasında bulunmaz. Ücret, araç servise girdikten ve bakımları aldıktan sonra belirtilir. 

Güngören BMW Oto Servis Ücreti

Güngören BMW Oto Servis Yedek Parça

Güngören BMW Oto Servis Yedek Parça

Yedek parça, aracın darbe veya çarpmaya bağlı işlevini kaybeden parçaların, yerine takılan parçaların tamamıdır. Yedek parça içerisinde aracın ihtiyaç duyduğu her parça mevcuttur. Araca yedek parça taktırmak isteyen araç sahibi, parçanın orijinal firma standardı formatında olmasına dikkat etmelidir. Aksi halde sahte parça, araç satışı sırasında aracın değerini düşürerek satış konusunda araç sahibini zor duruma sokmaktadır.

Süs için takılan yedek parçalar ise aracın çalışma performansını etkileyecek şekilde takılmamalıdır. Araç ile uyumlu parçaların tercih edilmesine dikkat edilmelidir. 

Güngören BMW Oto Servis Yedek Parça

En Yakın BMW Oto Servis

En Yakın BMW Oto Servis

Günlük hayatta her hangi bir sorun olmadığı durumlarda bile araçlar bozulabilmektedir. Araçların bozulduğu veya arızalandığı durumlarda iyi bir servis görmesi arızanın tekrar etmemesi adına önemli bir adımdır. Bu gibi durumları yaşayan araç sahipleri, en yakın BMW oto servisine başvurmalıdır. 

En Yakın BMW Oto Servis